Hey You Studio

FOTOGRAFIA RODZINNA
&
LIFESTYLE

Witam w Hey You Studio 

fotografii rodzinnej z elementami fotoreportażu

Na początek – super, że tu jesteś! Od tej chwili, to Ty jesteś najważniejszy.

Chętnie poznam Ciebie oraz Twoją rodzinę. Z ogromną radością i zaangażowaniem podchodzę do każdej sesji. Pamiętaj, że moim celem jest sprostać Twoim wymaganiom oraz oczekiwaniom. Jeżeli nie korzystałeś wcześniej z fotografa rodzinnego i nie wiesz na czym polega fotografia rodzinna, to chciałbym przybliżyć Ci szczegóły mojej pracy. Przeczytaj poniższe informacje i wspólnie ustalmy szczegóły naszej sesji. Zapraszam do kontaktu.

Do kogo skierowana jest fotografia rodzinna Hey You Studio?

Jaki jesteś? Gruby, chudy, wysoki czy niski, czy masz piegi, a Twoje dziecko zdarte kolana a buzie brudną od czekolady? Czy masz włosy kręcone, proste, blond czy rude? Właśnie Ciebie szukam. Prawdziwego, po brzegi wypełnionego emocjami, gdy w Twoich oczach odnajduję miłość do partnera a w oczach Twoich dzieci prawdziwego chochlika. Szukam Ciebie nieprzebranego, w codziennych sytuacjach, ukazującego normalne, prawdziwe życie. Moje zdjęcia, skupiające się na fotografii rodzinnej, reportażowej, przedstawiają przede wszystkim te momenty, które prawdziwie nas określają. Szukam Ciebie tam, gdzie lubisz być naprawdę wśród tych, którzy są Ci bliscy. Spontanicznego, roztargnionego i z szczerym uśmiechem. Hey you! Gotowy na prawdziwego siebie? Moje zdjęcia skierowane są właśnie do Ciebie.

Jakie zdjęcia robi Hey You Studio?

Jeżeli szukacie naturalnych fotografii rodzinnych to dobrze trafiliście.

Hey You Studio to naturalne, niepozowane i radosne fotografie z wykorzystaniem światła zastanego. Fotografia rodzinna Hey You Studio to zdjęcia, które uwieczniają zwykłe, a jednak wyjątkowe momenty i które będą stanowiły wartościową pamiątkę w przyszłości. Pamiątkę miłości oraz relacji, jakie są pomiędzy rodzicami oraz dziećmi. Nie przebieram i nie wymagam, byś zachowywał się nienaturalnie. Wręcz przeciwnie – obserwuję Ciebie podczas codziennych, domowych czynności, takich jak gotowanie, karmienie, czytanie czy też wspólna zabawa z dziećmi. Tylko Wy, emocje oraz obiektyw. Najlepszą pamiątkę stanowią naturalne kadry prezentujące autentyczne emocje.

Jak przygotować się do sesji rodzinnej?

Przygotowanie do sesji polega na … byciu sobą. I choć może Cię to zaskoczyć, to obiecuję Ci, że tylko w ten sposób osiągniemy zamierzony efekt. A jaki on ma być? Naturalny, spontaniczny, ze szczyptą zdrowej autoironii, ukazujący prawdziwą historię uwiecznianych momentów. Dla Hey You Studio liczysz się Ty. Tło do moich fotografii stanowią natomiast te miejsca, które są Ci bliskie, gdzie czujesz się wiarogodny, nieprzebrany, spokojny i zgodny ze sobą. Najważniejsze jest abyś podczas sesji czuł się swobodnie.

Jak się ubrać?

Wspólnie konsultujemy kolorystykę, aby sesja rodzinna wypadła jak najlepiej. Ubiór zależy od Ciebie – mam tylko kilka wskazówek, dzięki którym wykonane fotografie będą spójne. Dzięki temu zdjęcia będą stanowiły wspaniałą pamiątkę na długie lata. Wszystkie szczegóły ustalamy wcześniej telefonicznie.

Gdzie odbywają się fotografie rodzinne?

Najlepszym miejscem na sesję rodzinną jest Twoje studio – Twój dom. Miejsce, gdzie Ty oraz Twoje dzieci czujecie się dobrze oraz swobodnie. Pomyśl ile razy z dziećmi czytałeś książkę na łóżku czy wspólnie układałeś klocki – mogę uchwycić te magiczne momenty dla Ciebie na fotografii. Możecie grać w gry, gotować, malować… wszystko dozwolone! Poza domem, możemy także umówić się na sesję w plenerze, które będzie pięknym tłem dla fotografii rodzinnych (o ile warunki pogodowe sprzyjają, choć z doświadczenia wiem, że dzieciakom nie straszny ani deszcz, ani mróz, ani niemiłosierny upał). Możemy się spotkać na spacerze, w parku, w lesie, w Waszej ulubionej kawiarni czy restauracji. Jeżeli Twoje dziecko ma jakąś ciekawą pasję, może warto uwiecznić ją na fotografiach?

Czego spodziewać się po sesji rodzinnej?

Uwaga! Wpadam do Waszego domu jak błyskawica i od progu czuję się nie jak gość, ale jak Wasz stary, dobry przyjaciel. Nie zdziw się więc jeżeli na początku naszego spotkania witam się najpierw z najmłodszymi domownikami i chcę ich poznać bliżej. Jest ważne, aby dzieci czuły się swobodnie podczas sesji. I równie ważnym jest dla mnie to, byś Ty czuł się swobodnie. Jeżeli sesja rodzinna odbywa się w domu to będę potrzebował kogoś, kto mnie po nim oprowadzi tak, abyśmy w pełni mogli wykorzystać potencjał Twojego domu.

Fotografia rodzinna Hey You Studio jako wspaniała pamiątka

Zdjęcia rodzinne będą dla Was wspaniałą pamiątka – wydruki wysokiej jakości będą się pięknie prezentować w albumie lub w ramie na ścianie. Po więcej szczegółów zapraszam do zapoznania się z działem oferta.

Kiedy odbywają się sesje rodzinne?

Na wykonanie sesji rodzinnej umawiamy się z wyprzedzeniem. Sesje odbywają się w weekendy – mamy wtedy dla siebie więcej czasu, jesteśmy wypoczęci oraz możemy ustalić odpowiednią godzinę na zdjęcia w zależności od rytmu dnia dzieci, dostępności domowników oraz warunków pogodowych. Działamy bez pośpiechu i cieszymy się chwilą.

Ile trwa sesja rodzinna?

W zależności od pakietu i wieku dzieci sesja może potrwać od godziny do kilku godzin. Po więcej szczegółów zapraszam do zapoznania się z działem oferta.

Efekt finalny sesji rodzinnej Hey You Studio

Efekt finalny sesji rodzinnej obejmuje fotografie w formacie cyfrowym oraz odbitki w formacie 15 x 23 wydrukowane w profesjonalnym laboratorium fotograficznym na jedwabistym papierze matowym. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć z sesji w niskiej lub wysokiej rozdzielczości.

Hey You Studio jest otwarte na Twoje pomysły

Jeżeli masz pomysł na rodzinną sesję fotograficzną – napisz do mnie o jakiej sesji myślisz. Wspólny spacer, zabawa z dziećmi w parku a może rodzinny piknik? Z ogromną przyjemnością odpowiem na Twoje pytania i razem ustalimy szczegóły. Będę zaszczycony móc urzeczywistnić Twoje wymarzone fotografie.

Co dzieje się po sesji?

W ciągu dwóch tygodniu od wykonanej sesji przesyłam Wam wydrukowane zdjęcia oraz fotografie w wersji cyfrowej.

Co się dzieje, jeżeli chcemy przełożyć sesję?

Nie ma z tym problemu, jeżeli ktoś zachoruje szukamy nowego terminu.

Jak daleko podróżuję?

Hey You Studio zlokalizowane jest w Warszawie na Wilanowie. Nie ma co ukrywać – Wilanów jest moim oczkiem w głowie. To tutaj mam swoje ulubione kawiarenki, zaczarowane uliczki i sekretne miejsca. Niemniej jednak sesje odbywają się na terenie całej Warszawy. Fotografie rodzinne poza Warszawą odbywają się wyłącznie po wcześniejszym ustaleniu.

uwiecznij chwile

HEY YOU STUDIO
FOTOGRAFIA RODZINNA & LIFESTYLE
WARSZAWA
 
Hey You Studio to fotografia rodzinna oparta na wykorzystaniu światła zastanego.
Niepozowane fotografie Ciebie i Twoich bliskich na terenie Warszawy.

2019 © Hey You Studio

Warszawa, Wilanów

+ 48 602 203 647

Close Menu