Hey You Studio

FOTOGRAFIA RODZINNA
&
LIFESTYLE

SESJA DZIECIĘCA
OFERTA

Pakiet

10 zdjęć

500 zł
  • Wynikiem sesji jest 10 zdjęć w formacie cyfrowym oraz 10 odbitek o wymiarach 15 x 23 cm.

Pakiet

15 zdjęć

700 zł
  • Wynikiem sesji jest 15 zdjęć w formacie cyfrowym oraz 15 odbitek o wymiarach 15 x 23 cm.

Pakiet

30 zdjęć

900 zł
  • Wynikiem sesji jest 30 zdjęć w formacie cyfrowym oraz 15 odbitek o wymiarach 15 x 23 cm.

* Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych zdjęć z sesji do wybranego pakietu w cenie 30 zł / sztuka.

Jeżeli nie znalazłeś sesji jakiej szukasz – zapraszam do kontaktu.

Szczegóły uzgodnimy indywidualnie. 

Fotografia dziecięca, noworodkowa

Jeśli poszukujesz fotografa dziecięcego bądź interesuje Cię fotografia noworodkowa czy niemowlęca, a Twój dom zlokalizowany jest na terenie Wilanowa, to lepiej trafić nie mogłeś! Choć fotografuję na terenie całej Warszawy, to właśnie Wilanów stanowi moje centrum wszechświata. Znam tu każdą uliczkę i każdy zakamarek. To tutaj znajduje się miejsce najbliższe mojemu sercu – mój dom. Zapoznaj się z poniższymi informacjami na temat sesji noworodkowych, niemowlęcych i dziecięcych, a z pewnością rozwieję Twoje wątpliwości, czy warto umówić się ze mną na zdjęcia.

Czym charakteryzuje się fotografia noworodkowa?

Fotografia noworodkowa to zdjęcia, które wykonujemy nowonarodzonym dzieciom. Jeśli Twoje dziecko urodziło się terminowo a świeżo upieczona mama czuje się dobrze, to sesja powinna odbyć się miedzy 5 a 12-14 dniem życia maluszka. Fotografia noworodkowa ukazuje pierwsze więzi, które tworzą się między rodzicami a dzieckiem a także ich pierwsze zmagania z nową sytuacją. Pamiętaj – te momenty już nigdy się nie powtórzą. Warto uwiecznić je na profesjonalnych zdjęciach i tym samym zyskać wspaniałą pamiątkę na całe życie.

Czym charakteryzuje się fotografia niemowlęca?

Fotografia niemowlęca pozwala uwiecznić na zdjęciach pierwsze miesiące życia Twojego dziecka (aż do ukończenia przez niego pierwszego roku). Podczas gdy fotografia noworodkowa skupia się na pierwszych dniach życia niemowlaka, na wykonanie fotografii niemowlęcej mamy zdecydowanie więcej czasu (niemniej jednak po wykonaniu sesji noworodkowej warto odczekać z wykonaniem sesji niemowlęcej aż do ukończenia przez dziecko 16 tygodni – jest wtedy bardziej rozwinięte motorycznie, potrafi się uśmiechać a także zaskakuje niesamowitą mimiką twarzy). Tak jak w przypadku fotografii noworodkowej jesteśmy w stanie „zapanować” nad naszym modelem, tak w przypadku fotografii niemowlęcej zasadą jest pozostanie całkowicie spontanicznym. Wykonując zdjęcia staram się wsłuchać w rytm dziecka, obserwuje, ale nie interweniuję i nie ustawiam. Sesja to prawdziwy reportaż tych momentów, które po latach będą przedstawiały naturalne, niewymuszone kadry.

Czym charakteryzuje się fotografia dziecięca?

Fotografia dziecięca to zdjęcia Twojej pociechy w dowolnym momencie jego życia po ukończeniu przez niego pierwszego roku. Podczas wykonywania sesji dziecięcej nie używam żadnych dodatkowych akcesoriów, nie przebieram Twojego dziecka i staram się wykorzystywać wyłącznie światło dzienne. Mogę dawać tyko wskazówki, ale ostateczny efekt należy od Ciebie. Profesjonalne zdjęcia dzieci to nie tylko wspaniała pamiątka dla rodziców, ale także wspaniały prezent, który możesz podarować najbliższym z okazji Świąt, dnia babci i dziadka czy urodzin.

HEY YOU STUDIO
FOTOGRAFIA RODZINNA & LIFESTYLE
WARSZAWA
 
Hey You Studio to fotografia rodzinna oparta na wykorzystaniu światła zastanego.
Niepozowane fotografie Ciebie i Twoich bliskich na terenie Warszawy.

2019 © Hey You Studio

Warszawa, Wilanów

+ 48 602 203 647

Close Menu