Hey You Studio

FOTOGRAFIA RODZINNA
&
LIFESTYLE

SESJA NOWORODKOWA
OFERTA

Pakiet

10 zdjęć

500 zł
  • Wynikiem sesji jest 10 zdjęć w formacie cyfrowym oraz 10 odbitek o wymiarach 15 x 23 cm.

Pakiet

15 zdjęć

700 zł
  • Wynikiem sesji jest 15 zdjęć w formacie cyfrowym oraz 15 odbitek o wymiarach 15 x 23 cm.

Pakiet

30 zdjęć

900 zł
  • Wynikiem sesji jest 30 zdjęć w formacie cyfrowym oraz 15 odbitek o wymiarach 15 x 23 cm.

* Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych zdjęć z sesji do wybranego pakietu w cenie 30 zł / sztuka.

Jeżeli nie znalazłeś sesji jakiej szukasz – zapraszam do kontaktu.

Szczegóły uzgodnimy indywidualnie. 

Fotografia rodzinna

Jeśli poszukujesz fotografa rodzinnego, który rozumie jak ważne jest uchwycenie prawdziwych emocji, który sam jest ojcem dwójki córek i wie jak podczas sesji rodzinnej oddać te chwile, które przedstawią prawdziwy, niewymuszony i przede wszystkim w pełni naturalny obraz Twojej rodziny, to zapraszam na wspólne zdjęcia. Moje fotografie wykonuję głównie na terenie Wilanowa, ale na życzenie klienta jestem gotów podróżować po całej Warszawie.

Czym charakteryzuje się fotografia rodzinna? 

Fotografie Hey You Studio to zdjęcia rodzinne mające elementy reportażu, wykonywane w warunkach światła zastanego. Wierzę, że każdy człowiek jest wyjątkowy, a rodzina jest dla mnie najwyższą wartością. Warto uwieczniać na fotografiach to, co prawdziwe, co każdego z nas czyni nadzwyczajnym i jedynym w swoim rodzaju. Moje rodzinne sesje zdjęciowe potrafią zatrzymać te chwile w kadrach na zawsze.

Czy każda rodzina może zostać sfotografowana?

Oczywiście! Niezależnie od tego, czy jesteście rodziną 2+1, 2+2, patchwork’ową, czy tworzycie jakąkolwiek inną kombinację. Sesja rodzinna to nie tylko wspaniała pamiątka, ale również ekscytujący, naturalny i przede wszystkim prawdziwy obraz Waszego życia. Uwierz mi – wraz z upływającym czasem wielu z tych cudownych momentów nie pamiętamy, a tak naprawdę to one określają naszą rzeczywistość. Śmiech, łzy, radość, złość, niesforne maluchy kręcące się między nogami, wylany sok i porozrzucane chrupki. Skoki w kałużach, zbieranie liści, czy wspólne zasiadanie do stołu. Fotografie rodzinne  pozwalają to wszystko uchwycić, tak, by stało się nieulotne, by pozostało pamiątką, byś po latach z uśmiechem na twarzy mógł powiedzieć „och tak! Tak właśnie było!”.

Czym różni się fotografia rodzinna od fotografii noworodkowej / niemowlęcej?

Podczas sesji rodzinnej skupiam się na całej rodzinie. Zobligowany jestem podzielić mój czas w ten sposób, by każdy członek rodziny poczuł się tym najważniejszym, wyjątkowym. Kadry rodzinne przedstawiają obraz wszystkich jej członków, rodzinne więzi, wzajemne relacje i miłość. Zdjęcia z takiej sesji wspaniale prezentują się w rodzinnych albumach i są skierowane przede wszystkim do tych klientów, którzy potrzebują kogoś, kto stanie z boku i uchwyci w swoich kadrach pełen obraz rodziny.

uwiecznij chwile

HEY YOU STUDIO
FOTOGRAFIA RODZINNA & LIFESTYLE
WARSZAWA
 
Hey You Studio to fotografia rodzinna oparta na wykorzystaniu światła zastanego.
Niepozowane fotografie Ciebie i Twoich bliskich na terenie Warszawy.

2019 © Hey You Studio

Warszawa, Wilanów

+ 48 602 203 647

Close Menu